2021
07.15

“T.B.R. RALLYSPRINT” – V.A.S.
- Sébastien Bedoret & Hans Delorge: ideale wedstrijd voor een nieuw duo !
Ideale voorbereiding op ‘de Omloop’, vóór ‘Ieper’ ook nog naar ‘Staden’ …
“GTC RALLY” – Nederland
- Bjorn Degandt: na de lange pauze toch meteen in het ritme, ondanks de winst
geen titelambities voor Bob, dit jaar slechts 3 wedstrijden.
—————————————————–
“GTC RALLY” – Nederland
- Benoit Verlinde: kilometers malen en nota’s verbeteren, dat is de boodschap
om straks o.a. in ‘Ieper’ bovenaan mee te strijden in de ‘Clio Trophy’ !
“RALLYE AVEYRON ROUERGUE-OCCITANIE” – Frankrijk
- Bernd Casier: het ritme kwam gelukkig naar het eind van de wedstrijd toe …
al wordt het koffiedik kijken voor ‘Ieper’ … en wat met dat zondagse uitstapje …
“RALLY VAN STADEN” – V.A.S.
- Janot Vangeenberghe: tickets op naam online en het publiek mag vrij gaan kijken !
En vooral … wat een plateau !!! BRC-waardig !
—————————————————–
P&P-EXTRA
“T.B.R. RALLYSPRINT”

Beluister alle interviews die opgenomen werden tijdens de live-uitzendingen van de TBR Rallysprint 2021 !
Met dank aan Michel Casseyas en Dirk Titeca !!
1:04:30 : Michel Casseyas zelf.
Na eerste ronde:
1:11:00 : Jens Maes, Stephen Wyckaert, Guy Dierckx, Peter Desmedt, Stijn Blanchard, Jan Holvoet,
Michiel Verlinden, Diego Decrock, Franky Lheureux, Grégoire Olivier.
1:20:05 : Michael Pittellioen, Brent Boudrez, Kenneth Geldhof, Stefaan Tjoens, Eric Deprez,
Grégory Vanovertveldt, berichtje van Adri Struyve over o.a. Geert Vanluchene, Tom Ceuppens,
Steve Becaert, Sébastien Bedoret
1:33:58 : Paul Lietaer, Kevin Verbeke, Claude Debue, Eric Louies, Dick Lambrecht, Maarten Bruggeman.
Na tweede ronde:
1:39:50 : Patrick Lievens, Massimo Delaere, Mathias Bruggeman, Damien Strobbe, Nick Deroo,
Kenneth Degruyter, Arne Baert, Michael Lynneel, Jurgen Deckmijn.
1:48:03 : Michiel Stubbe, Wouter Vandewaetere, Louis Vandenborre, Dieter Ghillemyn,
Dries Vergote, Brecht Lavaert, Steve Brown, Mathias Vanhee, Jeffrey Vandenbussche.
1:54:30 : Brecht Lievens, Kaylee Geldhof, Koen Lauwaert, Guy Cnudde, Colin Degroote,
Kurt Boone, Sonny Lapeire, Nicola Stampaert, Gunther Monnens, Hans Delorge.
2:01:32 : Peter Demeyere, Nick Toorré, Pedro Vienne, Filip Denblijden, Filip Vandamme,
Ronny Declerck, Francis Declercq, Sascha Oosterlinck, Mathieu Vandoolaeghe.
Na derde ronde:
2:08:21 : Stijn Blanchard, Youri Vancoillie, Antony Riccio, Steven Feys, Christophe Blanckaert,
Diego Decrock, Eddy Buntinx, Luc Diet, Robin Deprez, Eddy Ghijsens, Michiel Stubbe, Nicolas Mulliez.
2:19:38 : Deryckere Charlotte, Lieven Vinckier, Jochen Derez, Pedro Samaey, Bo Barbry, Frank Werner,
Steve Brown, Jochen Vandersarren, Hans Delorge, Nicola Stampaert.
Mix ‘na derde ronde’ en ‘aankomst’:
2:27:10 : Pedro Samaey, Michael Pittelioen, Wouter Vandewaetere, Serge Dumortier, Kenneth Geldhof,
Anthony Vandenbussche, Danny Kerckhof, Paul Lietaer, Nick Toorré.
2:32:49 : Grégory Vanovertveldt, Brent Boudrez, Pieter Vandersteene, Dierto Louies, Marc Vanlerberghe,
David Lahousse, Mathieu Vandoolaeghe.
2:38:00 : Kurt Boone, Jelle Segers, Nicola Stampaert, Gunther Monnens, Steve Becaert,
Sébastien Bedoret, Danny Kerckhof, Paul Lietaer, Devy Demuynck, Nick Toorré, Ronny Declerck, Francis Declercq, Eric Louies, Marc Vanlerberghe, Dick Lambrecht, David Lahousse, Mathieu Vandoolaeghe, Maarten Bruggeman.